Yönetim Kurulu

İrfan Ali CEBECİ
İrfan Ali CEBECİ
Yönetim Kurulu Üyesi
ali@cebeciins.com
Cem AKÇAKOYUNLU
Cem AKÇAKOYUNLU
Yönetim Kurulu Üyesi
cem@cebeciins.com
Durmuş Can DOYDU
Durmuş Can DOYDU
Yönetim Kurulu Üyesi
durmus@cebeciins.com

Ekibimiz

Cenk ERKÜÇÜK
Cenk ERKÜÇÜK
Satış ve Pazarlama Müdürü
cenk@cebeciins.com
M. Cüneyt KUNDURACI
M. Cüneyt KUNDURACI
İnş. Mühendisi /Aura 1 Şantiye Şefi
cuneyt@cebeciins.com
Hüseyin ÖZTÜRK
Hüseyin ÖZTÜRK
Mimar / İnce İşler Şefi/ Aura 2 Şantiye Şefi
huseyin@cebeciins.com
Ayşen YOLUKAR
Ayşen YOLUKAR
Muhasebe Müdürü
aysen@cebeciins.com
Erdem ERDENER
Erdem ERDENER
Satış Müdür Yrd.
erdem@cebeciins.com
Şükrü KANTAR
Şükrü KANTAR
Diğer Şantiyeler Proje Koordinatörü
sukru@cebeciins.com
Nilgün AÇIKSÖZ
Nilgün AÇIKSÖZ
İSG Görevlisi
nilgun@cebeciins.com
Bülent KELEŞ
Bülent KELEŞ
İnşaat Teknikeri
bulent@cebeciins.com
Melih DÜZGÜN
Melih DÜZGÜN
Harita Teknikeri
melih@cebeciins.com
Görkem DEMİRÖRS
Görkem DEMİRÖRS
İSG Uzmanı / C Sınıfı
gorkem@cebeciins.com
Hüseyin ÇINARCIK
Hüseyin ÇINARCIK
İnşaat Teknikeri
huseyin.cinarcik@cebeciins.com
Nur Özlem MAVİENGİN
Nur Özlem MAVİENGİN
Yönetim Asistanı
ozlem@cebeciins.com
Pelin AKARSU
Pelin AKARSU
Ofis Çalışanı
Tolga DİKMEN
Tolga DİKMEN
Muhasebe Personeli
tolga@cebeciins.com
Selin KOCAMAN
Selin KOCAMAN
Satış Personeli
selin@cebeciins.com
Cansu SOYCAN
Cansu SOYCAN
Proje Maliyet Muhasebe / Bütçe Kontrol Yetkilisi
cansu@cebeciins.com